Yaşamkent

Yaşamkent Sürme Sineklik

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
Yaşamkent Sürme Sineklik

Yaşamkent Sürme Sineklik Çankaya'da her mahalleye sineklik imalatı ile hizmetini sürdürmektedir. Sürgülü sineklik olarak da bilinen sürme sineklikler pvc ya da alüminyum doğrama ile üretilmiş kapı ve pencerelere dışarıdan monte edilerek kullanılır. Sürme sineklik modellerimizden taleplerinizi 0532 765 74 59 | Yücel Usta telefondan verebilirsiniz. Yaşamkent Sürme sineklik rulmanlar üzerinde hareket eder. Oldukça dekoratif ve uzun ömürlü sineklik modellerindendir. Yer kaplamadığı için Ankara'da en çok tercih edilen sineklik sistemleri arasında yer alırlar. Tüm doğrama kasalar ile kullanılabilir ve istenilen renge boyanabilirler.

Yaşamkent Sürme sineklik modelleri pencere veya kapılarınızın özelliğine göre kullanıma sürdüğümüz bir sineklik modelidir. Sürme sineklik sürgülü sistemde çalışan tüm doğrama modellerinde, fransız balkonlarda ve ahşap doğramalarda kullanılan sinekliklerdendir. Kullanımı basit yer kaplamayan, dayanıklı ve pratik kullanımıyla tavsiye edilen bir sineklik modelidir.

Sürme sineklikler özel raylardan imal ettiğimiz bir kasanın üzerinde rulmanlar vasıtasıyla hareket eder. Çerçevesi alüminyum profillerden üretilir. İçine kullanılan fiber tül yanmaz özelliğe sahiptir. Sürme kapı - pencere sinekliği evlerde, ofislerde, balkon kapılarında, verandalarda veya fransız balkonlarda kullanılır.

Yaşamkent Sürgülü Sineklik Modelleri ile kanatlı hayvanların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlılardan ev halkını koruyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen çevreci hammaddeden imal edilmektedir. Çevreci ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Ankara'da yazın havalar sıcak geçer. Yüksek binalarda havasız kalmamak için pencerenize uygun sineklik modellerimizden birini tercih edin. Kanatlı hayvanlardan ve zararlı haşerelerden uzak ev içinde rahatlıkla yaşayabilirsiniz. İmalatını yaptığımız sürme sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

© 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer bilişim