Sineklik Modelleri

Kedi Sinekliği

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 
Ankara Kedi Sinekliği

Çayyolu'nda kedi ve köpek besleyenlere özel alüminyum çelik alaşımlı galvaniz telden kedi sinekliği imal etmekteyiz.

İnsanlara en yakın hayvanlardan kedi ve köpekler vazgeçilmez dostlarımızdır.Bu merakları yaramazlar bazen dışarı çıkmak isterler. Hırçınlıkları ile kendilerine zarar verebilirler. Özellikle son dönemlerde çok yaygınca duyduğumuz evcil hayvan yaralanmalarının önüne geçmek için kedi sineklikleri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Ayrıca kedilerin ve köpeklerin kaçmaması için sineklik uygulanmasından faydalanılmaktır.

Firmamız kedi ve köpekler için özel dayanıklılık ihtiva eden aluminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik sistemleri imal etmektedir. Bu sistemin adı kedi teli veya köpek teli olarak da geçmektedir. Kedi teli sisteminin başlıca özellikleri sayarsak, sineklik ile aynı vazifeyi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar.

Çayyolu Kedi sineklikleri Ankaralı hayvanseverlerin arzu ettiği şekilde imal edilmektedir. Kedi ve köpek besleyenler için özel dayanıklılık ihtiva eden aluminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik modellerimizdendir.

Adresimiz

Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D

06810 | Çankaya - Ankara

Tel: 0312 255 08 55

Cep: 0532 765 74 59

© 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer