Kedi Sinekliği

Kedi Sinekliği Özellikleri

Kedi Sinekliği

Ankara Kedi Sinekliği

Çayyolu'nda kedi ve köpek besleyenlere özel alüminyum çelik alaşımlı galvaniz telden kedi sinekliği imal etmekteyiz. En kaliteli kedi sinekliği taleplerinizi 0532 765 74 59 | Yücel Usta telefondan verebilirsiniz.

Ankaralı birçok ailenin severek beslediği hayvanlardan kedi ve köpekler can dostlarımızdır. Bu güzel hayvanların evde bakımlarında bazı zorluklar vardır. Kediler oldukça hareketli hayvanlardır. Bazen bazen dışarı çıkmak isterler. Hırçınlıkları ile kendilerine zarar verebilirler. Özellikle son zamanlarda haberlerde sıklıkla duyduğumuz evcil hayvan yaralanmaları kedi sinekliği imalatını gerekli kılmıştır. Pencerelerden atlamaları sonucu yaralanma, hatta ölüme sebebiyet vermektedir. Bu türden olumsuzlukların önüne geçmek için kedi sineklikleri kullanmak artık bir zaruret gibi görünmektedir.. Ayrıca kedi ve köpeklerin kaçarak kaybolmaması için kedi - köpek sinekliklerinden edinmekte fayda görülmektedir.

Firmamız Ankara'da tüm ilçelere kedi ve köpekler için özel sineklikler üretmektedir. Yırtılmaz ve delinmez dayanıklılık özellikli alüminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik sistemleri imal etmekteyiz. Bu ürünlerimiz piyasada kedi teli veya köpek teli olarak da isimlendirilmektedir. Kedi teli dediğimiz kedi sinekliği, bildiğimiz sineklik ile aynı vazifeyi görür. Ev halkını haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını sağlar.

Çayyolu Kedi Sineklikleri Ankaralı hayvanseverlerin arzu ettiği boyutlarda imal edilmektedir. Kedi ve köpek besleyenler için özel tasarlanmış modellerimizi edinmek için lütfen bizi arayınız. Köpek sineklikleri aluminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sağlam ve dayanıklı yapıdadır. Yılların birikimini teknolojik makine parkuru ile birleştiren Emka Sineklik ülkemizin saygın firmalarından biridir.

Tags