Yaşamkent

Yaşamkent Cırt Cırt Sineklik

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 
Cırt Cırt Sineklik Modeli

Yaşamkent Mahallesi cırt cırt sineklik modeli balkon ve banyolarda kullanılan sineklik modelidir. Yıkanarak temizlenme özelliğine sahiptir. Adını kullanılan yapışkan cırt bant ile alan bu model sineklikler oldukça pratiktir. Pencere ve kapılara tak - çıkar özelikte, kolaylıkla kullanılabilmektedir. Yaşamkent Cırtlı pencere sineklikler ile evinizde kanatlı hayvanlardan uzak rahat bir hayat yaşayacaksınız.

Cırtlı kapı pencere sineklikleri çift taraflı yapışkanlı özelliğe sahiptir. Çankaya'da en güvenilir sineklik imalatçısı Emkapen, Ankara'da tüm ilçelere ücretsiz servis ile montaj hizmeti vermektedir. Siparişleriniz için Emka Sineklik 0312 255 08 55 ya da Yücel Usta'nın 0532 765 74 59 nolu telefonunu aramanız yeterlidir. Pencere kenarlarına kolaylıkla yapıştırabileceğiniz cırtlı pencere sineklik modellerini uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

Son yıllarda sineklikler evimizin en çok aranan eşyalarından biri olmuştur. Bunun en önemli sebebi bulunduğumuz ortamda kanatlı hayvanlar tarafından rahatsız ediliyor olmamız. Sineklik kullanmak için köylü - kentli olmak gerekmiyor. Her eve lazım cinsinden sineklikler can sıkıcı ortamların oluşmasına en büyük engel oluyor. Sivrisineklerden uzak rahat bir ev ortamı için sineklik şart olmaktadır.

Yaşamkent Plise Sineklik, kaliteli malzemeler ve aksesuarlardan üretmiş olduğu cırt cırt sineklik modelleri ile hizmet vermektedir. On yılı aşkın süredir Ankara ve ilçelerine sineklik modelleri üretmekteyiz. Sizlere profesyonel, güler yüzlü ve işinin ehli ekiplerimiz ile kaliteli sineklikler sunmaktayız. En kaliteli malzeme ve işçilikle yapıştırma sineklik üretimi yapmaktayız. Çankaya ilçemizde kendi fabrikamızda İmalatını yaptığımız cırt cırt sineklik modellerimiz garantilidir.

Firmamız, Ankaralı mahalle sakinleri için üretmiş olduğu kaliteli çift tarafı bantlı sineklikler ile yaz - kış evinizin, ofisinizin odaları & balkonlar da ferah günler geçireceksiniz. Sineklere ve tüm haşerelere karşı yüksek koruma sunduğu için zehirli kimyasalların kullanılmasının önüne geçmektedir. % 100 müşteri memnuniyeti firmamız için birinci plandadır. İmalatını yaptığımız sineklikler dayanıklı tüller ile uzun ömürlüdür.

© 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer bilişim