Yaşamkent

Yaşamkent Menteşeli Sineklik

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yaşamkent menteşeli sineklik imalatı yapan Emkapen Çankaya'da her semte ücretsiz montaj ile teslimat yapmaktadır. İleri teknolojik makineleri ile donatılmış fabikamızda PVC çerçeveli kapı - pencere ve sineklik üretimi ile hizmetinizdeyiz. Pencerenize uygun sineklik modeli siparişi için 0532 765 74 59 telefondan bize ulaşabilirsiniz. Yaşamkent Menteşeli Sineklik

Yaşamkent Menteşeli sineklik pencereye dıştan takılabilen rahat kullanımlı ekonomik bir sineklik modelidir. Menteşeli sinekliklerin kasalı ve kasasız iki modeli mevcuttur. PVC, aşhap veya alüminyum pencereye ve kapıya rahatlıkla monte edilir.

Menteşeli kapı sineklikleri genellikle giriş ve çıkışı fazla olan yaşam yerlerinde tercih edilir. Menteşeli sineklik aksesuarda değişiklik sayesinde tak-çıkar modeli haline dönüşebilir. Menteşeli sineklik sistemlerini kullanılmayacağı zaman yerinden kolayca çıkartıp muhafaza edebilirsiniz. Uzun ömürlü ve dekoratiftir.

Kapı sineklikler menteşeli ve içeri açılımlı olmak üzere yapılmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile kapı sinekliği tasarımsal olarak estetik bir görünüm sağlamaktadır. Yaşamkent Menteşeli Sineklik Sistemleri, pratik kullanışlı ve ekonomik menteşeli sineklikleri kasalı veya kasasız olarak iki modelini de imal edilmekteyiz. Aluminyum profil içerisine dönülen özel yanmaz fiber sineklik tülü ile donatıyoruz.

Menteşeli sineklik kullanım yönünden gayet pratik bir sinekliktir. İstenildiği zaman yerinden çıkarılıp muhafaza edilebilir veya yıkanabilir. Dikkat edilmesi gereken husus menteşeli sineklikler deterjanlı su ile yıkanmaz. Yerinden çıkarılarak banyoda sadece su ile kolaylıkla temizlenir. Temizliği basittir, ekonomik yönden cebinizin dostudur ve amaca uygun hizmet veren sorunsuz bir sineklik modelidir. İstenilirse birkaç aksesuar değişikliği sayesinde tak - çıkar sineklik olarak kullanılabilirler.

Menteşeli sineklikler ülkemizde farklı isimlerde anılmaktadır. Bazı bölgelerde bu sinekliklere tak-çıkar sineklik adı verilmiştir. Bazı bölgelerde ise pratik tak-çıkar sineklik olarak isimlendirilmektedir. İstenilen renklerde üretilebilir. Firmamızdaki sineklik renk kataloğuna bakarak pvc pencerenize uygun renkte sineklik siparişi verebilirsiniz.

Yaşamkent Sineklik Modelleri ile zararlıların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlılardan ev halkını koruyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammadde tercih edilerek imal edilmektedir. Çevreci fiberglas tülden ürettiğimiz menteşeli kapı s- pencere sineklikler ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Kanatlı zararlılardan ev halkını korumak için yılın her ayı kullanabileceğiniz sineklik modellerimizden birini mutlaka edinmelisiniz. Yaşamkent sineklik fiyatları pencerenin en ve boyuna göre değişkenlik gösterir. İmalatını yaptığımız menteşeli sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

© 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer bilişim