Sineklik Modelleri

Stor Sineklik

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Ankara Çayyolu'nda imalatını yaptığımız stor sineklikler pvc ve ahşap pencerelere uygulanabilen, toplandığı zaman tek bir kanalda toplandığı için görüntü kirliliği ve yer kaybını sebep olmaz. Stor sineklik ile plise sineklik aynı çalışma prensiplerine göre imal edilir, aynı mekanizmaya bağlıdır. Stor sineklik alüminyum profilin üst kısmına doğru toplanırken plise sineklik yan tarafa doğru toplanır. Toplandığı zaman yer kaplamaz ve uzun ömürlüdür, kolay yırtılmaz ve yanmaz. Stor Sinekliklerimiz fiberglas tülden imal edilir, çerçevesi alüminyum profilden oluşmaktadır. çayyolu  Stor Sineklik

Stor sineklikleri üç çeşit imal etmekteyiz.
1.Yatay stor sineklik
2. Dikey stor sineklik
3. Orta birleşim duble stor sineklik

Mevcut olan pencere veya kapı kasasına göre alınan ölçülere göre imalatları yapılır. Tüm stor sineklik modellerinde alüminyum sineklik kasası, stor sineklik tülünün sarılmasında kullanılan özel yay takımının içerisinde çalıştığı, alüminyum yay kutusu, sineklik tülünün içerisinde yukarı aşağı hareket ettiği alüminyum U şeklindeki ray profili ve sinekliği kapalı konuma getirdiğimizde kilitlenmesini sağlayan tülün uç kısmındaki alt parça olarak adlandırılan alüminyum profilden oluşur.

Çayyolu stor sineklik, imalatta kullandığı tül yanmaz özel alaşımlı fiber tüldür. Yay takımı yıllara meydan okuyacak şekilde dizayn edilmiş özel çelik alaşımlıdır. Yan rayların iç kısmında tüllerin sineklik profilinden kurtulup açıklık kalmaması için özel çapraz kıl fitiller mevcuttur. Pimapen pencere - kapı, demir doğrama alüminyum doğrama, ahşap doğrama yapısındaki tüm binalarda, evinizi, ofisinizi, bodrum katınızı, cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz.

© 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer bilişim