Sürme Sineklikler

En Kaliteli Sürme Sineklikler

Sürme Sineklik

çayyolu Sürme Sineklik

Sürgülü sineklik olarak da bilinen sürme sineklikler pvc ya da alüminyum doğrama ile üretilmiş kapı ve pencerelere dışarıdan monte edilerek kullanılır. Çayyolu Sürme sineklik rulmanlar üzerinde hareket eder. Oldukça dekoratif ve uzun ömürlü sineklik modellerindendir. Yer kaplamadığı için Ankara'da en çok tercih edilen sineklik sistemleri arasında yer alırlar. Tüm doğrama sistemleri ile kullanılabilir ve istenilen renge boyanabilirler.

Sürme sineklik modellerimiz pencere veya kapılarınızın özelliğine göre kullanıma sürdüğümüz bir sineklik modelidir. Sürme sineklik sürgülü sistemde çalışan tüm doğrama modellerinde, fransız balkonlarda ve ahşap doğramalarda kullanılan sinekliklerdendir. Kullanımı basit yer kaplamayan, dayanıklı ve pratik kullanımıyla tavsiye edilen bir sineklik modelidir. Genelde kapı ve pencerelerin dışına monte edilir Sürgülü ya da sürme diye adlandırılan bu model sineklikler diğerlerine göre biraz pahalıdır. Çünkü kayar tekerlekler üzerinde sürme işlemi gerçekleştirilir.

Sürme sinekliklerde çelik tel kullanıldığında kedi ve köpek sinekliği özelliği kazanır. Pati dostlarımızın yüksek katlardan düşmelerinin önün geçer. Bu haliyle daha mukavemetlidir.

Sürme sineklikler özel raylardan imal ettiğimiz bir kasanın üzerinde rulmanlar vasıtasıyla hareket eden, aluminyum profillerden üretilen, yanmaz fiber tüle sahip sineklik modelimizdir.

Emka Sineklik yüksek kalite standartlarında sürme sineklik üretmektedir. Uzun yılların tecrübesi ve sineklik imalatındaki yüksek kapasiteli ekipmanlar ile Ankara'da sineklik imalatında lider firmadır. Sürgülü diğer adıyla sürme sinekli taleplerinizde pence ölçülerinin alınması gerekir.

Tags