Teknik Bilgiler

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
Sineklik Ölçü Alma Tekniği

Sineklik ölçü alma oldukça kolaydır. Plise (pileli) sineklik ölçüsü almak için yapmanız gereken tek şey sağ taraftaki şemayı incelemek. Şemadaki oklar nasıl ölçü alacağınızı göstermektedir.

Bir metre yardımıyla sineklik yaptırmak istediğiniz pencere veya kapının; açılan kanadını ilk önce en, sonra boy olarak ölçün.

Almış olduğunuz ölçü sinekliğinizin bitmiş olacak net ölçüsüdür. Bu ölçülerin üstüne pay eklemenize gerek yoktur.

Yardıma ihtiyacınız varsa bizi Sineklik Bölümünden Yücel Usta'dan 0532 765 74 59 numaralı telefon ile detaylı bilgi alabilirsiniz

Sineklik Ölçü Alma tekniği hakkında bir ön bilgiye sahip oldu iseniz, bu bilgisi sayesinde istediğiniz sineklik çeşidi için firmamızdan fiyat alabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Evimizi pencerelerden giren sineklerden korumak için ya da tuvalet camına böcekleri engellemek sineklik taktırırız. Kirlenen sinekliklerin nasıl temizleneceğini bilmiyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Evlere çeşitli sebeplerle takılan sineklikleri temizlemek her zaman zordur. Çoğu zaman sinekliklere yapışan lekeler çıkmak nedir bilmez. İşte sinekliklerde oluşan lekeleri ve yapışan tozları kolayca çıkaracak çok etkili bir yöntem.

Malzemeler: Bir kova kaynamış su, bir bardak dolusu karbonat

Yapılışı:

Bir kova suyu tamamen fokurdayana kadar kaynatalım. İçine bir dolu karbonat atalım. Köpürmeye başlayan karbonatlı suyun içine sinekliği koyalım ve bu şekilde kaynatmaya devam edelim. Sinekliğinizin tertemiz olduğunu göreceksiniz.

İkinci temizleme metodumuz ise menteşeli sineklikler içindir.

Menteşeli Sinekliğin Temizlenmesi

Menteşeli sineklik hafif yukarı kaldırılarak menteşe yuvalarından çıkartılır. Daha sonra tazyikli bir suyun altına tutularak kolay bir şekilde temizlenir. Kesinlikle fırça kullanılmaz. Bastırmadan bir kumaş parçasıyla ovalanarak tüm tozlarından kurtulur. Pırıl pırıl olmuş şekilde tekrar menteşe yuvalarına oturtarak ilk günkü gibi temiz sinekliklerinize kavuşursunuz.

Fiber glass malzemeden yapılan sineklik tülü bir çok yıkamaya dayanıklıdır. Sinekliğinizi bu şekilde yıkayabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Başkent Ankara'da sivrisineklerle daha çok haşır neşir olmak zorunda kalırız. Kanatlıların odalarımıza kadar girmesi hem sağlığımız açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkar, hem de sivrisinek vızıltıları ortamdaki havamızı bozar. sivrisinek ısırmaları sonucu tatlı tatlı başlayan kaşıntılardan sonra kabaran ve acı vermeye başlayan ısırıklardan şikayet ederiz. Kapıları kapatmak, pencerelere tel takmak gibi çözümler sonuç vermiyorsa; Çayyolu Sineklik ile sineklerden kurtulmanın yöntemleri ile hayat konforunuzu arttırabilir, üstelik bulaşıcı hastalıklardan kendinizi koruyabilirsiniz. Firmamızın imal ettiği pratikliği ve etkililiği deneyimlerle sabit olan özel tül sineklikler ile sivrisineklerden kurtulun.

Yaz sıcağında sivrineklerden korunmak için adrese teslim ve montaj hizmetiyle sineklikler imal ediyoruz. Kapı ve pencerenize uygun olan sineklikler için lütfen bizi arayınız
Sineklik Çayyolu
 • Stor Sineklik Modelleri
 • Sürme Sineklik Modelleri
 • Menteşeli Sineklik Modelleri
 • İçe Açılır Sineklik Modelleri
 • Katlanır Sineklik Modelleri

  Yaz ve kış kullanabileceğiniz sineklik çeşitlerimizden edinmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ayn gün adresinize teslim ve montaj hizmeti.

  Kanatlı terörü ve salgın hastalıklara karşı imal ettiğimiz sineklik çeşitleri Çayyolu Sineklik Servisi'nde uygun fiyatlarla satışta

 • Adresimiz

  Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D

  06810 | Çankaya - Ankara

  Tel: 0312 255 08 55

  Cep: 0532 765 74 59

  © 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer