Sineklik Modelleri

Cırt Cırt Sineklik

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 
Cırt Cırt Sineklik Modeli

Cırt cırt sineklikler modeli balkon ve banyolarda kullanılan sineklik modelidir. Yıkanarak temizlenme özelliğine sahiptir. Bu model sinekliklerimiz oldukça pratiktir. Pencere ve kapılara kolaylıkla yapıştırılmaktadır.

Çayyolu Plise Sineklik, kaliteli malzemeler ve aksesuarlardan üretmiş olduğu cırt cırt sineklik modelleri ile hizmet vermektedir. On yılı aşkın süredir Ankara ve ilçelerine sineklik modelleri üretmekteyiz. Sizlere profesyonel, güler yüzlü ve işinin ehli ekiplerimiz ile kaliteli sineklikler sunmaktayız. En kaliteli malzeme ve işçilikle sineklik üretimi yapmaktayız. İmalatını yaptığımız cırt cırt sineklik modellerimiz garantilidir.

Firmamız, sizler için üretmiş olduğu kaliteli sineklikler ile yaz aylarında evinizin, ofisinizin odaları & balkonlar da ferah günler geçireceksiniz. Sineklere ve tüm haşerelere karşı yüksek koruma sunduğu için zehirli kimyasalların kullanılmasının önüne geçmektedir. % 100 müşteri memnuniyeti imal ettiğimiz sineklikler dayanıklı tüller ile uzun ömürlüdür.

Adresimiz

Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D

06810 | Çankaya - Ankara

Tel: 0312 255 08 55

Cep: 0532 765 74 59

© 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer