Oran

Oran Sürme Sineklik

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
Oran Sürme Sineklik

Çankaya Oran Mahallemizde sürme sineklik modelleri farklı renk seçenekleri ile mahalle sakinlerinin kullanımına sunulmuştur. 2020 model son teknoljik makinelerle yamaz fiberglas tülden imalat ettiğimiz sürgülü / sürme sineklikler sipariş verdiğiniz anda montaj ekiplerimizle yerine takmaktayız. Sürme sineklik taleplerinizi 0532 765 74 59 | Yücel Usta telefondan verebilirsiniz.

Sürme sineklik dediğimiz model aslında sürgülü bir yapıdadır. Sürme sineklikler pimapen ya da alüminyum doğrama ile üretilmiş kapı ve pencerelere dışarıdan monte edilerek kullanılır. Oran Sürme sineklik rulmanlar üzerinde hareket eder. Oldukça dekoratif ve uzun ömürlü sineklik modellerindendir. Yer kaplamadığı için Ankara'da en çok tercih edilen sineklik sistemleri arasında yer alırlar. Tüm doğrama sistemleri ile kullanılabilir ve istenilen renge boyanabilirler.

Oran Sürme sineklik modelleri pencere veya kapılarınızın özelliğine göre kullanıma sürdüğümüz bir sineklik modelidir. Sürme sineklik sürgülü sistemde çalışan tüm doğrama modellerinde, fransız balkonlarda ve ahşap doğramalarda kullanılan sinekliklerdendir. Kullanımı basit yer kaplamayan, dayanıklı ve pratik kullanımıyla tavsiye edilen bir sineklik modelidir.

Sürme sineklikler özel raylardan imal ettiğimiz bir kasanın üzerinde rulmanlar vasıtasıyla hareket eder. Çerçevesi alüminyum profillerden üretilir. İçine kullanılan fiber tül yanmaz özelliğe sahiptir. Sürme kapı - pencere sinekliği evlerde, ofislerde, balkon kapılarında, verandalarda veya fransız balkonlarda kullanılır.

Oran Sürgülü Sineklik Modelleri ile kanatlı hayvanların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlılardan ev halkını koruyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeden imal edilmektedir. Çevreci ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Ankara'da sıcak havalarda havasız kalmamak için size uygun sineklik modellerimizden birini mutlaka edinmelisiniz. İmalatını yaptığımız sürme sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

© 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer bilişim