Oran

Oran Cam Balkon Sinekliği

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
Oran Sürme Sineklik

Oran Cam Balkon sinekliği imalatı yapan Emkapen, katlanır ve sürme cam balkonlar için özel sineklikler üretmektedir. Çankaya Or-an Mahallesi cam balkonları için özel tasarlanmış sineklik modellerimiz için lütfen iletişime geçiniz. Ölçü alma ve fiyatlandırma sonrası deneyimli montaj elemanlarımız yerinde uygulama ile taleplerinizi karşılayacaktır.

Pliseli sineklikler ve sürme sineklikler cam balkonlar için en uygun sineklik modelleridir. Cam balkon sineklik modellerimizden birini size uygun olup olmadığını öğrenmek için firma yetkililerinden lütfen bilgi alınız. Katlamalı cama sineklik taleplerinizde cam ölçüleri sineklik fiyatları için çok önemlidir. Bu tür cama stor, plise uygun olabilir. Bazı cam balkonlarda var olan montaj hataları sineklik takmada oldukça zorluklar çıkartabilmektedir.

Cam balkonlar için en uygun sineklik modeli akordiyon sinekliklerdir. Diğer bir adıyla pliseli sineklikler her yöne toplanabilen özelliği ile çok pratiktir. Cam balkon pliseli sineklikler en çok tercih edilenler arasındadır. Ancak kedi veya köpek besleyenler için ince yapısı ile koruyucu özelliği yoktur. Bu özelliği aklımızda tutmakta fayda var. Sadece kanatlıların sizi rahatsız etmesini engeller. Oran Stor Sineklik

İçe açılır sineklik modelleri cam balkonlar için uygun sineklikler değildir. Katlanır cam balkonlarda kullanılması mümkün değildir. Ancak balkonun yapısı uygun ise dışarı açılır sineklikler kullanılabilir . Bu tür modellerde sinekliklere birer çerçeve ile kasa dönülmelidir.

Oran Cam Balkon Sineklik Modelleri ile kanatlı hayvanların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen zararlılardan, uçan kanatlılardan ev halkını koruyan sineklikler satıyoruz. Çankaya Sineklik Çeşitleri ile kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammadde ile imal edilmektedir. Cam balkon sineklik modellerimiz çevreci ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Ankara'nın sıcağında evde, balkonda rahat bir ortam için size uygun sineklik modellerimizden birini mutlaka edinmelisiniz. İmalatını yaptığımız cam balkon sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

© 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer bilişim