Kavaklıdere

Kavaklıdere Cırt Cırt Sineklik

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 
Cırt Cırt Sineklik Modeli

Kavaklıdere Mahallesi cırt cırt sineklik modeli balkon kapıları ve pencerelerde kullanılan sineklik modelidir. Cırt bantlar marifetiyle kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz. Banyoda duş başlığı ile deterjansız su sıkılarak kolaylıkla temizlenebilir. İsmini kenarlarına monte edilen yapışkan cırt bant ile alan bu model sineklikler oldukça pratiktir. Pencere ve kapılara tak - çıkar özelikte, kolaylıkla kullanılabilmektedir. Kavaklıdere Cırtlı pencere sineklikler sayesinde evinizde kanatlı hayvanlardan uzak rahat bir hayat yaşayacaksınız.

Çankaya'da en güvenilir sineklik imalatçısı Emkapen Ankara'da tüm ilçelere ücretsiz servis ile hizmet vermektedir. Siparişleriniz için Emka Sineklik 0312 255 08 55 ya da Yücel Usta'nın 0532 765 74 59 nolu telefonunu aramanız yeterlidir. Pencere kenarlarına kolaylıkla yapıştırabileceğiniz cırtlı pencere sineklik modellerini uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz. Cırtlı kapı pencere sineklikleri çift taraflı yapışkanlı özelliğe sahiptir.

Kavaklıdere Plise Sineklik, kaliteli malzemeler ve aksesuarlardan üretmiş olduğu cırt cırt sineklik modelleri ile hizmet vermektedir. On yılı aşkın süredir Ankara ve ilçelerine sineklik modelleri üretmekteyiz. Sizlere profesyonel, güler yüzlü ve işinin ehli ekiplerimiz ile kaliteli sineklikler sunmaktayız. En kaliteli malzeme ve işçilikle yapıştırma sineklik üretimi yapmaktayız. Çankaya ilçemizde kendi fabrikamızda İmalatını yaptığımız cırt cırt sineklik modellerimiz garantilidir.

Kavaklıdere Cırt Cırt Sineklik Servisi

Firmamız, Ankaralı mahalle sakinleri için üretmiş olduğu kaliteli çift tarafı bantlı sineklikler ile yaz - kış evinizin, ofisinizin odaları & balkonlar da ferah günler geçireceksiniz. Sineklere ve tüm haşerelere karşı yüksek koruma sunduğu için zehirli kimyasalların kullanılmasının önüne geçmektedir. % 100 müşteri memnuniyeti firmamız için birinci plandadır. İmalatını yaptığımız sineklikler dayanıklı tüller ile uzun ömürlüdür.

© 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer bilişim