Çayyolu

Çayyolu Stor Sineklik

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ankara Çayyolu'nda imalatını yaptığımız stor sineklikler PVC ve ahşap pencerelere uygulanabilen, toplandığı zaman tek bir kanalda toplandığı için görüntü kirliliği ve yer kaybını sebep olmaz. Stor sineklik ile plise sineklik aynı çalışma prensiplerine göre imal edilir, aynı mekanizmaya bağlıdır. Stor sineklik alüminyum profilin üst kısmına doğru toplanırken plise sineklik yan tarafa doğru toplanır. Toplandığı zaman yer kaplamaz ve uzun ömürlüdür, kolay yırtılmaz ve yanmaz. Stor Sinekliklerimiz fiberglas tülden imal edilir, çerçevesi alüminyum profilden oluşmaktadır. çayyolu  Stor Sineklik

Çayyolu Stor sineklikleri üç çeşit imal etmekteyiz.
1.Yatay stor sineklik
2. Dikey stor sineklik
3. Orta birleşim duble stor sineklik

Mevcut olan pencere veya kapı kasasına göre alınan ölçülere göre imalatları yapılır. Tüm stor sineklik modellerinde alüminyum sineklik kasası, stor sineklik tülünün sarılmasında kullanılan özel yay takımının içerisinde çalıştığı, alüminyum yay kutusu, sineklik tülünün içerisinde yukarı aşağı hareket ettiği alüminyum U şeklindeki ray profili ve sinekliği kapalı konuma getirdiğimizde kilitlenmesini sağlayan tülün uç kısmındaki alt parça olarak adlandırılan alüminyum profilden oluşur.

Çayyolu stor sineklik, imalatta kullandığı tül yanmaz özel alaşımlı fiber tüldür. Yay takımı yıllara meydan okuyacak şekilde dizayn edilmiş özel çelik alaşımlıdır. Yan rayların iç kısmında tüllerin sineklik profilinden kurtulup açıklık kalmaması için özel çapraz kıl fitiller mevcuttur. Pimapen pencere - kapı, demir doğrama alüminyum doğrama, ahşap doğrama yapısındaki tüm binalarda, evinizi, ofisinizi, bodrum katınızı, cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz.

Çayyolu Sineklik Modelleri ile kanatlı hayvanların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlılardan ev halkını koruyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammededen imal edilmektedir. Çevreci ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Ankara'nın sıcağında havasız kalmak istemiyorsanız size uygun sineklik modellerimizden birini mutlaka edinmelisiniz. İmalatını yaptığımız stor sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

© 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer bilişim