Çayyolu

Çayyolu Cam Balkon Sinekliği

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
çayyolu Sürme Sineklik

Çayyolu Cam Balkon sinekliği ile Emkapen, Ankara'da geniş servis ağına sahip imalatçı firmadır. Son yıllarda bu model sinekliğimizden talepler artmaktadır. Çayyolu sineklik modelleri içinde cam balkon sineklikleri katlanır ve sürme cam balkonlar için özel sineklikler üretmektedir. Cam balkonlar için özel tasarlanmış sineklik modellerimiz için lütfen iletişime geçiniz. Ölçü alma ve fiyatlandırma sonrası deneyimli montaj elemanlarımız yerinde uygulama ile taleplerinizi karşılayacaktır.

Pliseli sineklikler ve sürme sineklikler cam balkonlar için en uygun sineklik modelleridir. Cam balkon sineklik modellerimizden birini size uygun olup olmadığını öğrenmek için firma yetkililerinden lütfen bilgi alınız. Katlamalı cama sineklik taleplerinizde cam ölçüleri sineklik fiyatları için çok önemlidir. Bu tür cama stor, plise uygun olabilir. Bazı cam balkonlarda var olan montaj hataları sineklik takmada oldukça zorluklar çıkartabilmektedir.

Cam balkonlar için en uygun sineklik akordiyon sinekliklerdir. diğer bir adıyla pliseli sineklikler sağa ve sola, üste veya aşağıya toplanabilen özelliği ile çok pratiktir. Cam balkon pliseli sineklikler en çok tercih edilenler arasındadır. Ancak kedi veya köpek besleyenler için ince yapısı ile koruyucu özelliği yoktur. Bu özelliği aklımızda tutmakta fayda var. Sadece kanatlıların sizi rahatsız etmesini engeller. çayyolu  Stor Sineklik

İçe açılır sineklik modelleri cam balkonlar için uygun sineklikler değildir. Katlanır cam balkonlarda kullanılması mümkün değildir. Ancak balkonun yapısı uygun ise dışarı açılır sineklikler kullanılabilir . Bu tür modellerde sinekliklere birer çerçeve ile kasa dönülmelidir.

Çayyolu Cam Balkon Sineklik Modelleri ile kanatlı hayvanların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlılardan ev halkını koruyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeden imal edilmektedir. Cam balkon sineklik modellerimiz çevreci ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Ankara'nın sıcağında havasız kalmak istemiyorsanız size uygun sineklik modellerimizden birini mutlaka edinmelisiniz. İmalatını yaptığımız cam balkon sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

© 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer bilişim